В наших виробах ми використовуємо сучасні, але в той же час перевірені технології.
 Coolmax ®
Волокно Coolmax® має в своєму січенні не круглу форму, а чотириканальну. Завдяки цій особливій конструкції площа поверхні волокна є збільшеною на 20%. Волога транспортується по каналах до зовнішнього шару і пізніше випаровується звідти значно ефективніше, ніж в звичайній термобілизні.
В волокнах Coolmax® виробництва останніх років кількість каналів збільшено до шести.
 Thermolite ®
Основа даної технології полягає в пустотілих волокнах, котрі працюють як температурний контролер тіла. Повітря всередині волокон під час високого фізичного навантаження приймає тепло від тіла, і зберігає його аналогічно термосу, повертаючи тепло назад під час зупинок.
Порожня структура надає ще дві відчутних переваги:
Thermolite® має меншу вагу при тій самій міцності.
Thermolite® гріє навіть мокрим.
 Fresh FX ® (Coolmax Fesh FX)
В нашій функціональній білизні застосовуються волокна не звичайного Coolmax®, а з додаванням мікрочасток срібла.
Срібло закладається в полімер на етапі виробництва волокон. В процесі експлуатації іони срібла дифундують на зовнішню поверхню, де знищують бактерії та грибки, таким чином запобігаючи виникненню неприємного запаху.
 Polyester Micro
При тривалому використанні білизни зі стовідсоткового Coolmax® деякі люди з надчутливою шкірою можуть зазнати натирання шкіри та подразнення. Це пов’язано з особливою формою волокон Coolmax®
Волокна поліестеру Micro менші та м’якіші за будь-які з широко розповсюджених синтетичних волокон. Їх додавання у полотно функціональної білизни забезпечує комфорт при використанні та знімає ризик натирання шкіри.
 Functional Fleece
Основа конструкції флісу полягає в тому, що волокна ворсу, розташовані в певному порядку, та зігнуті особливим чином, утворюють всередині полотна природні «кишеньки» з повітрям. Завдяки цим кишенькам, з одного боку забезпечується термоізоляція, а з другого боку випари поту майже без перешкод виходять назовні.
Але ми в наших виробах використовуємо не простий фліс, а функціональний. Завдяки спеціальній обробці верхній шар нашої флісової білизни має вищі показники гідрофільності, і ніби «втягує» в себе частину вологи. Волога транспортується до зовнішнього шару і пізніше випаровується звідти значно ефективніше, ніж в звичайній флісовій термобілизні.
 ThermoCool ®
Сутність технології ThermoCool® проста, і полягає в тому, що верхній шар полотна складається з волокон Thermolite®, а нижній шар - з волокон Coolmax® (в наших виробах Coolmax Fresh FX®). Завдяки цьому поєднанню полотно ThermoCool® одночасно відмінно виводить вологу назовні, і працює як температурний контролер тіла.
А срібло забезпечує захист від мікробів та неприємного запаху.